Hakkımızda

Hizmette Kalite ve Mükemmellik

26 Yıllık TecrübeBroche Nonwovens

Nurteks Tekstil ve Medikal San. Dış Tic. A.Ş. olarak 1995 yılında kurulmuş olan firmamız 2000-2001 yılı itibariyle aktif olarak Nonwoven kumaş ticaretine girmiştir. Sahip olduğu deneyimlerini farklı sektörlere taşımak için 2006 yılında Broche Medikal markası olarak sağlık sektörüne girerek kısa süre içinde sektörün yapı taşlarından olmayı başarmıştır. Günümüzde ise sektörünün lider markası haline gelmiştir.
 
Tekstil sektörüne daha kaliteli ve daha rekabetçi ürünler sunabilmek adına sahip olduğumuz inovasyon ruhumuzla Çerkezköy'de 2013 yılında 8000 m² kapalı alana sahip fabrikamızda Broche Nonwovens olarak nonwoven üretimine başladık. Ev tekstili, dış giyim, iç giyim, medikal sağlık ve hijyen alanlarında üç ayrı yatırım hattımız ile hizmet vermekteyiz. Broche Grup çatısı altında 5 tane farklı üretim tesisimiz bulunmaktadır.
 
Hedefimiz; yapmış olduğumuz yeni yatırımlarımız ile 2017 yılında 20.000 m² kapalı alanda artıracağımız üretim kapasitemizle farklı sektörlerdenonwoven taleplerini karşılamaktır.
Vizyonumuz ihracat kapasitemizimaksimum seviyelere taşıyarak, iç piyasada yer alan çözüm ortaklarımızla sektörün lider konumunda bulunmaktır.
Ev tekstili, dış giyim, iç giyim, medikal sağlık ve hijyen alanlarında suda eriyen telalarımız ve tek kullanımlık nonwoven medikal kumaşlarile hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.